(0312) 351 3132
0532 651 0951

OMEGAS LANDIRENZO

LANDIRENZO OMEGAS
Sıralı LPG enjeksiyon sistemi

Dünyanın en büyük otomobil üreticileri tarafından en çok tercih edilen gaz sistemlerinin lider sistemi Landi Renzo.

Hız, hassasiyet, yüksek sıcaklıklara direnç ve su yalıtımı için bileşenlerinin dikkatli seçimi sayesinde, sistem en zorlu dayanıklılık testlerini başarıyla aşmaktadır. OMEGAS sistemin ömrü süresince yüksek performans ve maksimum verimlilik garanti eder.

Her araba için

Her türlü yol ve iklim için

Connect ready

100% İtalyan teknolojisi

ISO 9001
ISO TS 16949

2 sene garanti

Sıralı LPG enjeksiyon sistemi

Gelişmiş kalibrasyon stratejileri, sistem kurulumunda maksimum doğruluk ve hassaslık sunarken, sürüş keyfini her türlü yolda ve tüm iklim koşullarında aynı kalmasını sağlamaktadır.

OMEGAS LPG sistemi Euro6 emisyon önleme direktifine uygundur.

Tam ve doğru sistem teşhisi için K ve CAN protokollerinde OBDII bağlantısı vardır. Buna ek olarak, LPG sitemi kontrol ünitesi (ECU) kısmi benzin tekviyesi gerçekleştirebilir.

OMEGAS (2-4 silindirli versiyon), yakıt tüketimi, menzil, emisyonlar ve daha fazlası hakkında bilgi veren ve (ECU) gaz sisteminin kontrol ünitesi ile uyumlu çalışan LANDIRENZO CONNECT akıllı telefon uygulamasını destekler.

Bileşenleri

OMEGAS 4.0

En yeni jenerasyonun Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 araçlarına entegre olacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş alüminyum gövdeli LANDIRENZO OMEGAS 4.0 elektronik ünitesi (ECU), aracın OBDII'si (On Board Diagnostic II) ile bağlantı olanağı sunmaktadır:

  • gazla çalışmada benzin düzelticilerini okumak ve izlemek
  • Değişik yapı ve kalitedeki benzine uyum sağlar.

Omegas 4.0 ile, benzin enjektörlerin bağlantısını kontrol edebilir ve bireysel gaz enjektörleri üzerindeki çalışmayı teşhis edebilir, ayrıca kısmi benzin takviyelerini yönetebilir, kalite ve dayanıklılık açısından mükemmel performans sağlar. PIN-çıkışları, ECU'nun harici elektronik cihazları yönetmesini ve kontrol etmesini sağlar.

Omegas 4.0 bağlanmaya hazırdır.

Bileşenleri

LI10

LI10, emniyet valfi, solenoid vana ve dahili filtre ile donatılmış, sıralı LPG sistemleri için diferansyel basınçlı tek kademeli bir regülatördür. Mükemmel ısı trasferi, çok düşük sıcaklıklarda dahi güvenilir olmasını sağlar. Buna ek olarak, Dizaynı ve malzeme özellikleri, 200kW'a kadar güçe sahip, turboşarjlı motorlarda olağanüstü güvenilirlik sağlar.

Bileşenleri

GIRS12

GIRS12 enjektör rayı yakıt dağıtımında yüksek performans ve hassasiyet sağlamak için tasarlanmış ve test edilmiştir. Motor bölmesinde daha esnek uyarlanabilirlik için küçük boyutta, aşırı sessizlik ve dayanıklılık ile karakterizedir.

IP6K9K bağlantı kablosu ile en zor şartlara bile dayanacağı garanti edilmiştir.

4 ayrı boyu olması, farklı performas ve güçteki motorlarda kullanılabilmesini uygun kılar.

Bileşenleri

Kare Düğme

Kare Düğmenin içerdiği fonksiyonlar:

  • Gaz/Benzin düğmesi ve hangi yakıtın kullanıldığını gösteren iki led
  • 5 Led ile tankta ne kadar gaz kaldığını gösterir

Anahtar aynı zamanda aşağıdaki koşullar altında devreye giren bir sesli alarm içerir: Düşük gaz basınçında benzine geçerken, arıza durumda benzine geçişte.

Bileşenleri

Multivalf ve dolum ucu

Multivalf, LPG'nin tank içinde uygun bir şekilde saklanabilmesi için gerekli bir mekanik cihazdır.

ECE 67R-01'e uygun olarak, LANDIRENZO multivalfleri aşırı basınç valfi, termostatik valfi, aşırı akım valfı, geri dönüşsüz valf ve kapatma solenoid valfı ile donatılmıştır.

Yönetmeliklerin öngördüğü gibi dolumlarda tankın toplam kapasitesinin % 80'inde otomatik kapanan mekanizma ile donatılmıştır.

Tüm multivalfler, elektronik seviye göstergesi sensörünün takılması için tasarlanmıştır.

Çek valfli harici dolum ucu, LPG'yi dünya çapında tedarik etmenizi sağlayan cihazdır.

Bileşenleri

Doğalgaz tankı

Çoğu aracın ihtiyaçlarını karşılamak için, Landi Renzo çeşitli LPG tankları önermektedir, otomobil üreticilerinin talep ettiği sıkı güvenlik kriterlerine sahip standartla göre seçilir. Stepne Tankar yuvarlaktır ve stepne yerine monte edilir. Silindirik tanklar bagaj içine veya araç dışına monte edilir.

Her iki tip tankın farklı boyutta ve kapasitede olanları mevcuttur.

Güvenlik nedenleri ile, LPG tankları yalnızca %80 seviyesinde doldurulabilir; bu seviye multivalf tarafından saptanır.

Ne kadar tasarruf edeceğinizi öğrenmek istermisiniz?

Bu hesaplama tablosu, aracınızı otogaza dönüştürürseniz kazanacağınız tasarrufu gösteren bir rehber niteliğindedir ve birebir tasarruf rakamınızı göstermez. Tasarruf oranları araç özellikleri, sürüş alışkanlıkları, yakıt özellikleri vb. etkenlere göre değişkenlik gösterebilir.
Aracınız bir litre yakıt
ile kaç kilometre gidiyor?
5km
Yılda kaç kilometre
kat ediyorsunuz?
10000km
Fiyat
Benzin / L
7.00₺/L
Fiyat
LPG / L
3.00₺/L
Yıllık Tasarruf
4920.00